Wie zijn wij

 

Westerduin Personeel bestaat uit een team van jonge enthousiaste medewerkers die u graag persoonlijk van dienst zijn. Neem contact met ons op. Wij zijn altijd te bereiken op ons algemene nummer 0344-579111.

 

 

Vestiging Tiel:

 

 

Jan Brouwer

Mobiel: 06-10144090

jan@westerduinpersoneel.nl

Gertjan van Delden

Mobiel: 06-47159971

gertjan@westerduinpersoneel.nl

  

Bart Goris

Mobiel: 06-28863649

bart@westerduinpersoneel.nl

 

Evita Pol

Mobiel: 06-22650069

evita@westerduinpersoneel.nl

Marieke van Klinken

Mobiel: 06-18060098

marieke@westerduinpersoneel.nl

 

 

 

Vestiging Nijmegen / Oosterhout (Gld): 

 

Chris Segers

Mobiel: 06-26791350

chris@westerduinpersoneel.nl

 

Ruben van Hemert

Mobiel: 06-17377458

ruben@westerduinpersoneel.nl

Geert van den Born

Mobiel: 06-20781176

geert@westerduinpersoneel.nl

Chantal ten Brinke

Mobiel: 06-46411365

chantal@westerduinpersoneel.nl

 

 

Vestiging Ede:

 

 

 

Jacob Bronk

Mobiel: 06-51022047

jacob@westerduinpersoneel.nl

Hendri Zuidema

Mobiel: 06-19029209

hendri@westerduinpersoneel.nl 

 

Wendy Schuit

Mobiel: 06-44422580

wendy@westerduinpersoneel.nl 

 

Tjeerd den Hartog

Mobiel: 06-46683974

tjeerd@westerduinpersoneel.nl

 

Hoofdkantoor:

 

 

Maarten Westerduin

Mobiel: 06-22562671

maarten@westerduinpersoneel.nl

Harmen Westerduin

Mobiel: 06-14441113

harmen@westerduinpersoneel.nl

 

Reinier Westerduin

Mobiel: 06-21563325

reinier@westerduinpersoneel.nl

 

Peter Brenkman (Administratie)

Mobiel: 06-44299906

peter@westerduinpersoneel.nl